Msze św.

Zamawianie Mszy św. odprawianych
w naszym klasztorze w Chorzowie-Klimzowcu
lub w Ziemi Św.

Jeśli chciałbyś zamówić Mszę św. w naszym klasztorze pisz śmiało!!!

Przyjmujemy intencje Mszy św. na wyznaczony dzień (po wcześniejszym uzgodnieniu daty), intencje „gregoriańskie” (czyli Msze św. za jedną osobę zmarłą odprawiane w sposób ciągły przez 30 dni), intencje „do dworu niebieskiego” (czyli Msze św. za jedną osobę żyjącą odprawiane w sposób ciągły przez 30 dni) oraz intencje do odprawienia w Ziemi Św. (te intencje – bez wyznaczonej daty ich odprawienia).

Ofiary za zamówione Msze św. można składać poprzez przelew lub osobiście w naszym klasztorze (ofiary za Msze św. poniżej 70 zł będą sprawowane podczas intencji zbiorowych – jeśli nie uzgodniono inaczej).

Niech Pan obdarzy Cię pokojem!

Zapraszamy także na stronę naszego klasztoru. Kliknij tutaj.

4 komentarze do “Msze św.”

   • Drogi Ojcze Feliksie,
    Moje nzawisko O. Adam Filas, jestem Oblatem Maryi Niepokalanej i pracuje w prokurze misyjnej w Kanadzie. Chcemy nawiazać kontakt z kapłanami pracującymi w Kościele Rozmnożenia Chleba – Tabgha, w ziemi Świętej w celu zamówienia intencji Mszy sw. miesiecznych za naszych Przyjaciół i Partnerów w Misji. Czy mógłby mi Ojciec przesłać kontakt do odpowiedzialnego w tych sprawach w kościele Tabgha w Ziemi Swietej. Bedę bardzo zobowiązany. Zyczę szczęść Boże w posługiwaniu!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.